KKK koolidele

Kuidas tellida fotograafi enda asutusse pildistama?

Kui soovite meiega koostööd teha, siis palun võtke meiega ühendust läbi veebilehe vormi, mis asub siin. Ankeedis saate märkida enda jaoks sobiva kuupäeva, kuid lõpliku kinnituse oma tellimusele saate e-maili teel. Vajadusel kohtume ja täpsustame detailid. Pildistamine võib toimuda terve õppeaasta vältel.

Kui palju maksab pildistamine?

Pildistamine on asutuse jaoks tasuta, kui korraga pildistame vähemalt 50 last. Kui lapsi on vähem, võtke meiega ühendust ja teeme teile pakkumise.

Kas mu fotod on turvalises kohas?

Ärge muretsege, pilte näevad vaid teie klassikaaslased. Peale fotosessiooni saadetakse hiljemalt 10 päeva jooksul igale klassile individuaalne link galeriidega, mille seast saate valida välja endale sobivad pildid.

Millal pildistamine toimub?

Me pildistame terve õppeaasta vältel. Endale sobiva aja saate mugavalt broneerida meie veebilehel. Peale info laekumist saadame teile meilile kinnituse. Kui me pildistame teie kooli esimest korda, siis tuleme enne pildistamist ka asutusega tutvuma. Lepime selleks kokku sobiva aja.

Kuidas riietuda pildistamise ajal?

Fotostaar on ikkagi laps, mitte tema riided. Seega vältige suuri logosid ja väga värvilisi-mustrilisi riideid, kuna need ei jää fotodel väga kenad. Kasutame pildistamisel rohelisi fototaustasid, seetõttu vältige  rohelist riietust. Üldine soovitus: pange selga just sellised riided, et tunneksite ennast hästi, kuid arvestage sellega, et tahate neid pilte uhkusega vaadata ka aastakümnete pärast.

Kuidas toimub piltide kätte saamine?

Peale pildistamist saadetakse hiljemalt 10 päeva jooksul igale klassile individuaalne link galeriidega. Paberfotod, mis on tellitud 14 päeva jooksul peale lingi saabumist, saab kätte koolist. Raamitud piltide ja muude meenete puhul toimub kätte saamine kooliga kokku leppel või saadame need teile lähimasse pakiautomaati. Pildid ja meened, mis on tellitud hiljem kui 14 päeva peale lingi saabumist, saab kätte lähimast pakiautomaadist.