KKK lapsevanematele

Kuidas toimub piltide tellimine?

1. Vajuta esilehel TELLI PILDID SIIT nupule ning sisesta koolist saadud kood. Kood tagab Sulle sissepääsu lapse piltide tellimiseks. Piltidele pääsed ligi ka koolist saadetud lingiga.

2. Kui oled keskkonnas sees, vali endale sobilik pilt/pildid. Saad katsetada erinevate taustadega, valida pildile soovi korral ümber raami või printida fotolõuendile ning soetada soovitud pildiga meenet või mobiiliümbrist. Kõik soovitu saad lisada ostukorvi.

3. Kui ostukorv on koostatud, vajuta MINE MAKSMA nupule. Täida ära vajalikud andmed ja vali sobivaim makse- ja tarnemeetod. Kui see tehtud, esita tellimus ja maksa tellimuse eest.

4. Tellimused lähevad täitmisele, kui nende eest on pangalingi kaudu tasutud. Tasumise järel saabub e-mailile kinnitus.

5. Kui tellimuses on ka digitoode, siis saabub meilile link pildifailiga, mille allalaadimiseks on 7 päeva.

6. Ülejäänud tooted saabuvad keskmiselt 20 päeva jooksul.

Millal saan peale pildistamist pilte tellida?

Hiljemalt 10 päeva peale pildistamist edastame teile teie klassi ligipääsukoodi piltidele. Kaustas näete vaid enda lapse ja tema klassikaaslaste pilte.

Millal pean pildid ära tellima?

Hoiame pilte oma serverites 180 päeva ja tellimusi saate teha selle aja jooksul. Kui tellite pildid esimese 14 päeva jooksul, saate paberfotod ja väiksemad meened kätte koolist. Kui tellite tooted hiljem, saadame need postiautomaati. Kui tellite suuremahulisi kaupu, nt fotoraamid, saate need kätte pakiautomaadist.

Piltide eest tasumine ja kätte saamine.

Piltide eest saab tasuda läbi internetipanga. Kohe kui tellimuse eest on tasutud, võtame selle töösse.

Tellimuse täitmise aeg.

Tellimuste täitmise aeg on ca 7 – 21 päeva. Kui tellimuse aeg pikeneb, võtame kliendiga ühendust. Digifailid saate alla laadida kohe peale tellimuse eest tasumist.